Для інших сипучих матеріалів

Замовити паперові мішки для сипучих матеріалів вигідно і якісно це не вигадка! Таку можливість надає компанія «Політара». Піклуючись про наших покупців, ми надаємо екологічно чисті та безпечні крафт-мішки. Купивши їх, Ви забезпечите сипучий товар максимальним захистом і збережете його якість.

Для виготовлення паперових мішків на нашому виробництві використовується крафт-папір. Саме він стає міцним і ефективним захистом для Вашого товару. Напевно, як реалізатор продуктів харчування, будівельних матеріалів, товарів хімічної промисловості, Ви як ніхто інший знаєте, що при покупці споживач в першу чергу звертає увагу на упаковку. Також не менш значущим і гідним параметром крафт-паперу є його екологічність.

Паперові мішки для сипучих матеріалів, що надаються Вам за найвигіднішими цінами та з гарантією якості. Сипучий матеріал – це тонко подрібнена, у вигляді порошку, тверда речовина. Паперова упаковка буде найбільш підходящою для такого виду товару. І тут справа навіть не в маркетинговій політиці, а в тому, що упаковка є надійним захисником, зберігаючи якість Вашого товару в цілості й схоронності.

Також, за рахунок флексодруку, Ви можете залучити значно більше покупців, розмістивши своє лого і/або основну інформацію, яка розповість про товар, що продається. Це є важливим і корисним елементом якісної продажу. А саме використання упаковки в якості реклами, що служить ефективним маркетинговим важелем для просування товару і сприяння його продажу.

Розробка паперових мішків для сипучих матеріалів здійснюється на високотехнологічних машинах німецького походження фірми «Windmoller & Holscher». Крафт-упаковки досить стійкі і мають прекрасну повітропроникність, а також хорошу витривалість до впливу різних температур і вологи. Даний вид паперової тари користується особливим попитом у споживачів.

Крафт-упаковка має не тільки міцну структуру, але також презентабельний вигляд. Дивлячись на мішки виникає зорова спрямованість покупця в сторону даної упаковки, так як папір привертає увагу своєю зручністю і естетичністю.

Сфери використання мішків паперових пакувальних:

  • будівельна (цемент, сухі будівельні суміші, крейда, гіпс тощо);
  • хімічна промисловість (сода, вугілля, каолін тощо);
  • харчова (макаронні вироби, борошно, крупи, сіль, крохмаль тощо);
  • сільськогосподарська (насіння, добрива тощо).

Гарантований захист Вашому товару дадуть паперові мішки для сипучих матеріалів фірми Рolitara. Виробництво даного виду упаковки користується неймовірною популярністю і привертає увагу величезної кількості покупців.

При виникненні питань, Ви також можете звернутися до нас за номером телефону вказаним на нашому сайті. Завдяки компетентності та відповідальності працівників компанії Политара, Ви не залишитеся без належної уваги. Висококваліфікований персонал проконсультує кожного клієнта персонально, надасть допомогу при підборі упаковки та якісного друку інформації, допоможе оформити замовлення.