Для цементу

Виробництво паперових мішків для цементу виконується на території спеціалізованій компанії ТОВ «ВКФ Политара», на професійному автоматичному обладнанням фірми «Windmoller & Holscher» (Німеччина). Наша фірма є одним з лідерів в країні по розробці і переробці гнучкої упаковки. Унікальність і ефективність компанії ставить її на одне з перших місць серед подібних виробництв.

Найбільш гідним і екологічно чистим продуктом для зберігання, транспортування та продажу сипучих матеріалів є паперові мішки для цементу фірми «Политара». У колективі підприємства вже 170 чоловік і це не межа, при цьому ми ростемо і вдосконалюємо свої послуги. Професійне зростання підприємства дає можливість більшій кількості покупців здобувати саме наші фірмові упаковки. Даний показник говорить про успішність та авторитет серед подібних компаній. Нам довіряють тисячі споживачів! Вибираючи виготовлення клапанних мішків та друк на них у нас, Ви віддаєте перевагу якості та розсудливій ціні.

Зацікавившись товаром нашого виробництва, Ви зробили вигідний і правильний крок на зустріч комфортного і легкого придбання товару! Тому, що тут здійснюються професійні роботи по створенню та реалізації паперової упаковки для фасування та зберігання харчових і не харчових продуктів. Персонал підприємства керується самими вигідними для Вас умовами створення паперових мішків.

Найбільш популярні мішки паперові для цемента 25 кг. Сьогодні крафт-мішки неймовірно затребувані на масштабній кількості сучасних виробництв, які використовують їх для фасовки, зберігання і транспортування:

 • сухого молока;
 • макаронних виробів;
 • сільськогосподарських продуктів;
 • інших товарів харчової галузі;
 • хімічної сировини;
 • деревного вугілля;
 • сипучих будівельних сумішей;
 • цементу;
 • добрив і багато іншого.

Паперові мішки під цемент з крафт-паперу мають достатньо переваг:

 1. матеріал є досить міцним і довговічним в експлуатації;
 2. не завдає шкоди товарам;
 3. маса виробу незначна;
 4. екологічна складова забезпечує безпеку здоров'ю;
 5. можна наносити яскраву і повнокольоровий флексографічний друк на упаковці;
 6. такі мішки економно купувати і зручно використовувати.

Звертаючись в компанію «Політара», Ви зможете придбати клапанні мішки для цементу за найбільш доступною і вигідною для Вас ціною. Ми гарантуємо високу якість упаковок, що підтверджено спеціальними сертифікатами.

Дані паперові товари повністю відповідають встановленим вимогам і нормам безпеки щодо якісного виготовлення мішків. Цим діяльність нашої компанії, завоювала довіру у великої кількості покупців. Тому, замовляючи у нас паперові мішки, Ви як і інші, купуєте гідний товар.

Покупець отримає досить інформативну бесіду про мішки для цементу, звернувшись за консультацією до фахівців, через яку можна одержати вичерпні відповіді на всі запитання. Також кожному замовнику буде надана допомога в підборі необхідних міцних клапанних мішків, які ідеально підійдуть його товару і не завдадуть йому шкоди, допомагаючи зберігати товарний вигляд.

Наше підприємство розташоване в Україні, м. Славутич. Зв'язатися з менеджером фірми можна за телефоном, вказаним на сайті в правому верхньому куті. Дзвоніть, уточнюйте і задавайте питання з приводу виробництва паперової тари в нашій компанії. Кваліфікований і компетентний персонал чекає Ваших дзвінків!