Паперові пакети

Упаковка – це найважливіший елемент товару при формуванні споживчих переваг. Щоб покупець був дійсно зацікавлений у придбанні товарів Вашої фірми, передбачте практичність, функціональність і зручність упаковки, подбайте про її якості та красивий дизайн.

Будь-яка дрібниця є важливим елементом у створенні та підтримці іміджу компанії. Крафт - пакети є надійними і практичними упаковками, і якщо Вас цікавить така пакувальна продукція, рекомендуємо скористатися нашими послугами. Виробництво паперових пакетів в Києві являється основним напрямком діяльності компанії «Політара». Ми здійснюємо продаж своєї продукції за найбільш вигідними цінами, з гарантією якості та міцності.

Купуючи паперові пакети для пакування товару, Ви забезпечуєте його естетичне оформлення і спрощуєте процес продажу. Це дає більше шансів продати свій товар і подарувати гарний настрій покупцеві. Задоволені клієнти будуть повертатися до Вас, очікуючи отримати якісне та приємне обслуговування.

Виготовлення паперових пакетів з логотипом виготовляються на вищому рівні на виробництві компанії «Політара». Завдяки високотехнологічним машинам компанії світової популярності «Garantmaschinen» (Німеччина), ми створюємо якісні та недорогі пакети для таких сухих сипучих товарів, як:

 • борошно;
 • комбікорм;
 • деревне вугілля;
 • сода;
 • насіння;
 • сіль;
 • будівельні суміші;
 • інші сипучі матеріали.

Для того щоб паперові фасувальні пакети «кидалися в очі» продавцю потрібно зробити їх виразніше товарів інших фірм. З нашими пакувальними матеріалами це дуже просто! Оригінальність, новизна та функціональність – це ті якості, які ми втілюємо в сучасну упаковку!

У нас Ви можете скористатися прекрасною можливістю оформити паперові пакети з логотипом на замовлення. Завдяки сучасній технології флексодруку на даному вигляді пакувального матеріалу можна розмістити свою рекламу (будь-який малюнок, наприклад, логотип). На нашому підприємстві друк здійснюється до 8 кольорів. Використовуйте цей привілей для залучення більшої кількості покупців.

З паперовими пакувальними пакетами компанії ТОВ «ВКФ Політара» в Україні Ви завжди будете залишатися в плюсі. Так як крафт-товар не є дорогим матеріалом, при цьому має такі важливі якості:

 • екологічно чиста сировина має гарантію безпеки для здоров'я людини, та утилізація без нанесення шкоди природі;
 • привабливість зовнішнього вигляду має величезне значення, тому, що людина спочатку дивиться на обгортку. Ніхто не буде брати товар з несприятливим видом;
 • прекрасна повітропроникність і стійкість до впливу різних температур і вологості, забезпечує якісну схоронність товару в упаковках з перерахованими характеристиками.

Замовте готові паперові пакети оптом у Києві за вигідною для вас ціною. Порадуйте «око» Ваших покупців, і вони неодмінно відгукнутися на привабливість товару.

Для більш детальної інформації ви можете зв'язатися з нами по вказаним номером телефону на сайті. Наш кваліфікований персонал проінформує Вас з питань, пов'язаних з створенням пакувальних пакетів в Україні, їх дизайнерської частини і дасть чіткі відповіді на всі питання. Також ми допоможемо нашому покупцеві придбати товар за максимально комфортною ціною і зі своєчасною доставкою. Звертайтеся і купуйте якісний продукт у нас!