Для інших сипучих матеріалів

Хочете замовити паперові пакети високої якості, за вигідною ціною і розраховуєте на першокласне обслуговування? Скористайтеся послугами, лідируючої в цій галузі, компанії «Політара». Наші менеджери:

  1. дадуть детальну консультацію з усіх питань, що стосуються придбання, виготовлення і експлуатації паперових пакетів;
  2. нададуть професійну допомогу в підборі оптимального варіанту упаковки для Вашого товару і його швидкої окупності. Допоможуть визначитися з дизайном і видом упаковки;
  3. організують роздрібну або оптову доставку кращої пакувальної сировини для Вашої продукції.

Завдяки таким умовам обслуговування, паперові пакети з логотипом на замовлення купувати дуже просто і вигідно.

Виробництво нашої компанії оснащене інноваційним сучасним обладнанням, завдяки чому, ми випускаємо паперову упаковку високої якості, яка не поступається поліетилену в міцності та вологостійкості. Але у неї є одна істотна перевага – вона безпечна і не завдає шкоди навколишньому середовищу, прекрасно піддається природному розкладанню. Упаковка з паперу не тільки володіє неймовірними перевагами, але і не втрачає їх з плином часу.

Паперові пакети крафт являють собою упаковку, виготовлену з міцного крафт – паперу. Вони широко використовуються магазинами та супермаркетами для різних продуктів і готових страв. У нас Ви можете замовити паперові пакети для чаю, кави, паперові пакети з логотипом на винос. Для випічки зазвичай використовуються тематичні крафт-пакети з нанесенням назви магазину і штрих коду продукції.

Паперові пакети для сипких продуктів є оптимальним варіантом упаковки. Вони прекрасно справляються з завданнями зберігання харчових продуктів. Можна також відзначити, що це буде залучати споживачів з психологічної точки зору – паперова упаковка виглядає дуже природно, викликає відчуття натуральності та корисності. Харчові паперові пакети дадуть Вам можливість швидше реалізовувати свою продукцію і отримувати максимальний прибуток.

Паперові пакети для сипучих продуктів відмінно підходять для фасування чаю, кави, сухофруктів, горіхів – продуктів, що продаються на вагу. Зазвичай в таких пакетах всередині є жиростойкий пергамент.

Відкриті харчові пакети можуть використовуватися для різних цілей в харчовій, хімічній, сільськогосподарській галузі. При необхідності горловину таких пакетів можна заклеювати чи прошивати.

Паперові пакети для фасування сипучих продуктів – це дуже практичне рішення, тому що вони міцні, добре тримають форму, і просто зручні для фасування. Така упаковка дозволить на довгий час зберегти якісні характеристики сипучих продуктів. В залежності від Ваших потреб і типу продукції, що продається, ми можемо надати пакети різної міцності, форми і кількості шарів. З використанням спеціального обладнання, ми можемо запропонувати нанесення логотипу на упаковку, що зробить Ваш бренд більш впізнаваним і залучить до нього велику кількість споживачів.