Для борошна

Пройшли вже ті часи, коли продукти швидко зникали і ставали непридатними до вживання. На сьогоднішній день, тривалий час можна зберігати різні товари харчової промисловості і при цьому зберігати їхні смакові та якісні характеристики.

Для забезпечення належного рівня збереження, виробник повинен подбати про упаковку свого товару. Виробництво хліба тісно пов'язане з даними питаннями, так як має справу з мукою – самим складним продуктом у фасуванні та зберіганні. Фахівці відзначають, що паперові пакети для фасування борошна є ідеальною сировиною для реалізації цього сипучого продукту.

Неміцні пакети для фасування борошна можуть призвести до виникнення комків в борошні, розбухання й появі запаху прілості. Яке б хороше борошно не було, при його зберіганні у неякісній упаковці, воно втрачає свої якісні та смакові характеристики. Паперові пакети для борошна Київ на сьогоднішній день є доступними пакувальними товарами і користуються великою популярністю серед виробників борошна.

При упаковці борошна відбувається ущільнення продукту, в результаті чого воно дуже щільно розташовується в упаковці. Тому важливо, щоб пакети надійно закривалися і мали дно квадратної форми. Паперові пакети для борошна в Україні поділяються на декілька категорій:

  • одношарові і багатошарові. Останні використовуються для борошняних сумішей особливого призначення, для елітних сортів борошна і борошна екстра-класу;
  • паперові пакети для борошна 1, 2 кг. найпопулярніші упаковки серед виробників, так як не багато споживачі купують відразу значні маси борошна. Якщо Ви плануєте реалізовувати свій товар у супермаркетах, то такий варіант фасування ідеально підходить для таких цілей;
  • паперові пакети 25 кг для борошна Україна вже давно оцінила їх зручність і практичність. Такі пакети виготовляються з міцного крафт-паперу, щоб забезпечувати максимальну надійність.

Пакети паперові під борошно з логотипом можете придбати в Києві на сайті компанії «Политара» politara.kiev.ua. У нас Ви можете замовити упаковку за вигідною ціною. На власному виробництві ми використовуємо високотехнологічні машини німецького виробника «Garantmaschinen» і бездоганна сировина – крафт-папір європейського виробництва. Завдяки цьому ми виготовляємо дуже міцні, довговічні і практичні крафт-упаковки.

Виготовлення паперових пакетів для борошна в нашій компанії проходить в кращих умовах. Виробнича площа, складова 3500м.кв. і складські приміщення площею 2500м.кв, 170 осіб компетентних професіоналів в колективі, дозволяє нам досягти великого обсягу продуктивності та надати своїм клієнтам можливість безперервно замовляти пакувальний матеріал, великими чи малими партіями.

Наші паперові пакети для фасування борошна володіють такими перевагами:

  • бездоганна якість;
  • надійне збереження продукту при транспортуванні;
  • прекрасні технічні характеристики;
  • безпека і екологічність;
  • доступна вартість.

Упаковка від нашої компанії, не тільки буде зберігати первозданні характеристики продукту, але і дозволить збільшити впізнаваність Вашого бренду. При необхідності Ви можете замовити флексодрук до 8 кольорів, завдяки якому Вашій упаковці буде забезпечена яскравість і оригінальність.