Для вугілля

Деревне вугілля є унікальним, неповторним у своєму роді матеріалом. Шкода, що всі його корисні якості були оцінені по гідності лише в минулому столітті. Практично на 100% деревного вугілля складається з вуглецю, тому сфери його застосування дуже різноманітні. Деревного вугілля використовують у металургійній промисловості та в сільському господарстві. І найбільша сфера, де таке вугілля користується популярністю – це звичайно побут.

Щоб зберегти якісні характеристики вугілля і продовжити термін його експлуатації, йому потрібно забезпечити належну упаковку. Паперові мішки для вугілля є найбільш затребуваною упаковкою для такого матеріалу. Чому саме паперові мішки? Тому що вони виготовляються з крафт-паперу. Дана упаковка практична і екологічна, дозволяє зберігати властивості вугілля та його якості.

Виробництво паперових пакетів для вугілля набирає обертів, так як деревне вугілля користується попитом у будівельній, хімічній та харчовій промисловості, торгівлі і сільському господарстві. Якщо Ви хочете придбати упаковку високої якості, користуйтеся вигідними послугами від компанії «Политара». Ми виготовляємо високоякісні паперові мішки для деревного вугілля, які гармонійно поєднують в собі практичність використання і солідний зовнішній вигляд. Наша упаковка надійна, функціональна і не дорога.

Замовити паперові мішки для деревного вугілля у нас Ви можете різної місткості і з різним дизайном. Наше підприємство займається виробництвом паперових мішків і пакетів, реалізуючи широкий асортимент продукції з крафт-паперу. Наша упаковка ідеально підходить для фасування сухих будівельних матеріалів, для харчових сумішей і продуктів, і звичайно для деревного вугілля.

На нашому високотехнологічному обладнанні від німецького виробника «Windmoller & Holscher» ми можемо виготовляти різну продукцію високої якості у великих обсягах. Паперові мішки для вугілля оптом придбати в нашій компанії, буде дуже просто! При цьому Ви отримаєте усі гарантії на високу якість і бездоганність продукції. Крафт-упаковки нашого виробництва, незалежно від Ваших цілей використання, завжди досить міцні, володіють повітронепроникненністю і чудово витримують різні перепади температури. Саме тому такі паперові мішки для вугілля в Україні користуються великим попитом.

Обладнання нашого виробництва, дозволить Вам замовити мішки паперові під вугілля різного типу:

  • одношарові і багатошарові мішки (від 1 до 4 шарів);
  • паперові мішки для деревного вугілля в Києві місткістю від 1,5 до 10 кг

Пропонуємо нанесення друку логотипу Вашого бренду на упаковку. Завдяки використанню інноваційного обладнання і можливостей флексодруку до 8 кольорів, ми зробимо упаковку привабливою, презентабельного вигляду. Наші паперові мішки для деревного вугілля стануть прекрасним маркетинговим ходом, і збільшать продаж Ваших товарів. Нанесення кольорового друку на паперові мішки робить їх вигляд більш презентабельним, що стимулює споживача купувати деревного вугілля Вашого підприємства.

Користуючись нашими послугами, Ви будете приємно вражені професіоналізмом і компетентністю працівників. Ми гарантуємо Вам першокласне оперативне обслуговування, при якому зможете дізнатися всю інформацію про наш товар, його виробництво і експлуатацію.